English site    
 
Tuisblad
 
  Waarom Jan Kriel?
  Toelating
  Akademie
  Sport
  Kultuur
  Presteerders
 
  Sielkundiges
  Fisioterapeute
  Arbeidsterapeute
  Spraak-taalterapeute
  Verpleegkundiges
  Sentrum vir alternatiewe assessering en leerondersteuning
  Maatskaplike Werker
  EEG
  Koshuise
  Nasorg
  Busdiens
 
  Dagboek
  Nuus / Artikels
  Belangrike Geleenthede
  Take, Toetse en Eksamenrooster
  Foto-Album
  Kontak Ons
  Beheer en Bestuur
 
 
                     
    Kontak ons   Koshuis   Busse   Jan Kriel-Instituut   Dagboek
                     
Presteerders »
  »
Prestige Toekennings
Eretoekennings
Sport
Akademie
Kultuur
   
Prestige Toekennings
Kliek hier vir 2016 (.pdf)
 
Kliek hier vir 2015 (.pdf)
 
Kliek hier vir 2014 (.pdf)
       
 
Kliek hier vir 2013 (.pdf)
 
Kliek hier vir 2012 (.pdf)
 
Kliek hier vir 2011 (.pdf)
Mathew Hardy Mareike Wolhüter Goldy Fuchs Barend Pienaar
 
Kliek hier vir 2010 (.pdf)
Angus Niekerk Samuel da Conceicao Jessica Adams Adam Keuler
 
Kliek hier vir 2009 (.pdf)
Francois Janse van Rensburg Lukholo Mahlutshana Angelique O’Connell Zandile Adams
 
Eretoekennings
AMBASSADEUR-TOEKENNINGS (Janurarie 2016):
Nico Smit
Daniël Hirst
Angelique O’Connell
Danielle Botes
Bilaar Dramat
Johan Lourens
 
Sport
KRIEKET:    
 

5 of our learners were selected for the u/19 Western Province LSEN cricket team to participate in the National LSEN schools cricket week in Vereeniging in October.

Congratulations to Reinhard Bothma, Blade Patrick, Francois Fouche, Wayne Nyrinda and Jesse Kagee.

 
TOUTREK:
JKS se 520kg-meisiespan verower ‘n Bronsmedalje by die SA Junior Toutrek-kampioenskappe (Buffelsjagsrivier 2016).
 
ATLETIEK:
Die volgende atlete is opgeneem in die WP OLSO-atletiekspan:
CJ Slabbert
100m, 200m en gewigstoot
Cameron Clayton 100m, 200m en verspring
Matthew Segers 400m
Bernard Potgieter 200m
Peter-John Burton
verspring
Nathan Marks verspring
Zavier Lewies
hoogspring en verspring
Nahum Johannes spiesgooi, gewigstoot en diskus
Heino Els gewigstoot en diskus
Henco Hanekom gewigstoot en diskus
Zoë Botha gewigstoot en diskus
Joané du Plessis 400m, 800m en hoogspring
 
Akademie

Op die Prestige-aand van 2016 is die volgende toekennings gemaak vir die beste prestasie in elke graad:

Graad 7 Leo Donough
Graad 8 Braam Arangie
Graad 9 Pieter du Toit
Graad 10 Edrich Schultze
Graad 11 Angelique O’Connell
Graad 12 Emile Brits
 
Kultuur
Graad 4:  
Jordan Duminy

Skrif 78%
Rolan Luyt Skrif 75%
Jana Prinsloo

Onvoorbereide Lees 62%
Voordrag 86%

Matthew McGuigan Kuns 70%
Elzé Swart Voordrag 80%
Ruben Taljaard Voordrag 80%
Karlien van der Merwe Voordrag 78%
Carla Venter Voordrag 74%
   
Graad 5:  
Dhanré Esterhuyse

Onvoorbereide Lees 68%
Voordrag 70%
Justin Stemmet Handskrif 77%
Xanvier Olivari Handskrif 78%
Alexa van der Mewer Voordrag 88%
Kuns 60%
Karin Visser Onvoorbereide Lees 62%
   
Graad 6:  
Seth Armstrong

Kuns 75%
Eben de Kock Voordrag 78%
Nadia Fourie
Onvoorbereide Lees 65%
Voordrag 70%
Liam Greggor Onvoorbereide Lees 83%
Riekert Koen Voordrag 74%
Sonya Marais Voordrag 68%
Zoë Ritter Onvoorbereide Lees 66%
Reuben Schreuder Kuns 80%
Jandré Smit Voordrag 82%
Jana van der Merwe Voordrag 78%